اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی و مشورتی معتمدین با فرماندار

سیستان و بلوچستان_فرمانداری_سیب و سوران_فرماندار_فرشاد گرگیچ-هم اندیشی معتمدین
برگزاری جلسه هم اندیشی و مشورتی معتمدین با فرماندار شهرستان سیب و سوران

برگزاری جلسه هم اندیشی و مشورتی معتمدین با فرماندار شهرستان سیب و سوران

🔷در این جلسه که معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، بخشدار مرکزی و فرماندهان نظامی و انتظامی نیز حضور داشتند در ابتدا جمعی از معتمدین به بیان مسائل ، دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان پرداختند.

🔷فرماندار ضمن عرض خیرمقدم و خداقوت و اشاره به اهمیت تعامل با معتمدین و ریش‌سفیدان  و نقش پررنگ معتمدین و ظرفیت اجتماعی در تصمیم گیری ها در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان عنوان نمود: هیچ نظام و کشوری بدون همراهی مردم و معتمدین نتوانسته است پایدار بماند و خوشبختانه در کشور ما توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز به آحاد ملت معطوف است و انتظاری که از معتمدین و ریش سفیدان هست این  که در حوزه های مختلف اعم از اجتماعی،عمرانی، اقتصادی، برقراری امنیت و...فعالانه و مسئولانه ورود پیدا کنند تا سبب کاهش مشکلات ، اعتلا و توسعه شهرستان گردد.

🔷مهندس گرگیچ در ادامه بابیان اینکه همه دغدغه ها و مشکلات مطرح شده را با حضور جهادی و بازدید میدانی از بخش ها و روستاهای شهرستان از نزدیک لمس و با حداکثر توان جهت کاهش و رفع مشکلات گام خواهیم برداشت.

🔷وی همچنین با اشاره به طرح آزاد سازی یارانه ها و نیز عبور ازاین گذر در راستای خنثی سازی شانتاژ و فرافکنی افراد و رسانه های معاند ،خواستار همکاری و همراهی همه مردم بویژه همراهی معتمدین شد.

🔷فرماندار در پایان ضمن ابراز خرسندی به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای شهرستان ، خواستار سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اعم از کشاورزی،صنعت، گردشگری و ...در راستای رشد و توسعه شهرستان و اشتغالزایی شد.


جلسه معتمدین با فرماندار
جلسه معتمدین با فرماندار

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید