اخبار

بازدید دکتر راشدی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان‌ از مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران

سیستان و بلوچستان_فرمانداری_سیب و سوران_فرماندار_مجیب حسنی_حضور دکتر راشدی_اورژانس
بازدید دکتر راشدی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان‌ از مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران

🔷️در این بازدید که از روستاهای حق آباد، رحمت آباد،ناصر آباد ،شهرهای سیب و هیدوچ صورت پذیرفت موارد ذیل با حضور فرماندار محترم شهرستان مصوب گردید .

🔹راه اندازی پایگاه اورژانس جاده ای در روستای حق آباد
🔹 راه اندازی پایگاه اورژانس جاده ای در شهر سیب
🔹 راه اندازی پایگاه های اورژانس در روستاهای کنت و کرشان در اولویت های بعدی
🔷️دکتر راشدی : با توجه به اینکه شهرستان سیب و سوران فاقد بیمارستان می‌باشد در آینده ای نه چندان دور پایگاههای حق آباد و سیب را راه اندازی مینماییم .و در اولویت های بعدی پایگاه های اورژانس کنت و کرشان را هم راه اندازی خواهیم کرد .

🔹 مهندس حسنی فرماندار شهرستان سیب و سوران:
با توجه به اینکه شهرستان سیب و سوران شهرستانی مرز با تهدیدهای ترافیکی مختلف و ضعف در زیر ساخت‌های راه و همچنین  محل گذر سوخت بران، راه اندازی پایگاههای اورژانس امری ضروری می‌باشد و نیاز هست که هر چه زودتر این پایگاه‌ها راه اندازی شوند . که در کنار آن ضرورت دارد ضمن تامین تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز ، باید توجه به رفاهیات پرسنل زحمت کش اورژانس در اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی باشد.
🔷️مهندس ایوب کرد تمینی رئیس مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران:
با توجه به اینکه شهرستان سیب و سوران دارای جمعیت بالای صد هزار نفر می‌باشد و شاهد افزایش تصادفات جاده ای در شهرستان می‌باشیم  جهت دسترسی مردم به خدمات اورژانسی این دو پایگاه در آینده ای نه چندان دور راه اندازی خواهند شد و امیدواریم با راه اندازی این پایگاه‌ها شاهد ارائه خدمات به مردم عزیز منطقه باشیم .

حضور دکتر راشدی

۵ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید