اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس

سیستان و بلوچستان_شهرستان سیب و سوران_فرمانداری_فرماندار_جلسه_شورای_اداری_مهندس_طوقی_بزرگداشت_دفاع_مقدس
برگزاری جلسه شورای اداری با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست مهندس طوقی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و با حضور سایر اعضا

در ابتدا مدیریت آموزش و پرورش ، رئیس مرکز بهداشت و رئیس ورزش و جوانان شهرستان در خصوص برنامه های قابل اجرا در هفته دفاع مقدس و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی مواردی بیان نمودند.

مهندس طوقی ضمن عرض خداقوت و تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس در خصوص رشادتها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و نیز ایثار و از خودگذشتگی شهدای دفاع مقدس که با جان خود از وجب به وجب خاک میهنمان پاسداری نمودند و اهمیت دفاع مقدس برای آحاد جامعه و نسل آینده سخنانی ایراد نمود.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر نیز در حال جنگ اقتصادی و تحمیل تحریم های ظالمانه هستیم ، ضمن ابراز امیدواری جهت عبور از این بحران نسبت به تلاش مضاعف همه مدیران و مسئولین در راستای خدمت به مردم عزیز تاکید نمود.

حاج آقا مهربانی مسئول نهاد نمایندگی ولایت فقیه در سپاه شهرستان ضمن تبریک چهلیمن سالگرد دفاع مقدس و عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و صفر ، قیام امام حسین (ع) که دفاع از حقانیت است را یاداور شدند و مجاهدت در راه خدا و پاسداری از خاک میهن را بااهمیت و پرفضیلت  دانستند.

 وی در ادامه برنامه زمانبندی و برنامه های قابل اجرا در هفته دفاع مقدس را اعلام و خواستار همکاری همه ادارات شدند.


شورای اداری-دفاع مقدس 99
شورای اداری-دفاع مقدس 99

 

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید