اخبار

بازدید فرماندار از اداره جهاد کشاورزی شهرستان

بازدید فرماندار از اداره جهاد کشاورزی شهرستان
بازدید مهندس حسنی فرماندار از اداره جهاد کشاورزی شهرستان و برگزاری جلسه با کارکنان این اداره به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

در این جلسه که جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی نیز حضور داشتند ، مهندس سپاهی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی و تاکید به افزایش تولید در سال مزین به جهش تولید ، گزارش مختصری ارائه نمود.

در ادامه مهندس جمالزهی ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزدای شهرستان نیز ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی و روز جهانی بیابان زدایی با شعار تولید پایدار و مصرف بهینه (غذا،علوفه و الیاف) در خصوص بیابان زدایی در سطح شهرستان توضیحاتی ارائه نمود.

 وی همچنین درخصوص پروژه های در دست اقدام شهرستان از محل صندوق توسعه ملی مطالبی بیان نمود.(پروژه های بیابان زدایی شهرستان در سال 98 شامل : احداث 2000 هکتار هلالی آبگیر و 250 هکتار نهال کاری با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال)

فرماندار ضمن عرض خداقوت و تبریک هفته جهاد کشاورزی ، عنوان نمود: تولید در حوزه کشاورزی اهمیت بسزا واثرات بسیار زیاد و ویژه ای در رشد و توسعه دارد.

وی در ادامه به شرایط مساعد شهرستان جهت توسعه سیستم های آبیاری تحت فشار و کشت های گلخانه ای باتوجه به کمبود منایع آبی اشاره نمود.

مهندس حسنی در پایان ضمن ابراز خرسندی از مدیریت و عملکرد حوزه کشاورزی ، از مدیریت و پرسنل زحمتکش این مجموعه تقدیرو تشکر نمود.


بازدید از جهاد کشاورزی
بازدید از جهاد کشاورزی

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید