اخبار

جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا

جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری ، کنترل و مبارزه با بیماری کرونا به ریاست مهندس حسنی فرماندار و با حضور سایر اعضا

در پی اجرای آخرین دستورالعمل ابلاغی ستاد ملی مدیریت بحران کرونا ویروس ، جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار گردید که پس از بررسی آخرین وضعیت شهرستان و ارائه گزارشی از سوی اعضای ستاد ، فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری بسیار مطلوب و موثر مردم فهیم شهرستان در اجرای مصوبات و دستورالعمل های ستاد ، که در کنار همه ستاد بودند، از اعضای ستاد و همه آحاد جامعه خصوصاصاحبان اصناف خواستند کمافی السابق در این بحران یاریگر حافظان سلامت و امنیت باشند و با تایید مصوبات ذیل به اعضای ستاد جهت نظارت و کنترل بیش از پیش بر حسن اجرای مصوبات ، متذکر شدند.

1-از همه ظرفیت های موجود جهت اطلاع رسانی بیشتر و مجدد از همه آحاد خواسته شود تا همچنان به رعایت نکات بهداشتی ، ماندن در خانه ، عدم تردد غیرضروری در سطح شهر و شهرستانهای دیگر در پیشگیری ، کنترل و قطع زنجیره انتقال بیماری کوشا باشند.

2-باتوجه به دستورالعمل ابلاغی:

_اصناف پرخطر شامل آرایشگاه های زنانه و مردانه ، رستوران ها،مراکز بازی و تفریحی ، قهوه خانه ها و چایخانه ها، باشگاه های بدنسازی و ورزشی و... به جهت شرایط محیطی و تجمع جمعیت در آن تا اطلاع ثانوی کماکان تعطیل و هرگونه فعالیت تخلف محسوب می شود.

_در مشاغل کم خطر و غیر از مشاغل بالا، کلیه واحدهای صنفی با ورود به سامانه salamat.gov.ir دستورالعمل سلامت محیط کار، شاغلین و مشتریان را دریافت و پس از تکمیل فرم تعهدنامه و تایید آن بصورت الکترونیکی و اخذ کد بهداشتی فعالیت ، ثبت نام را انجام و آنرا نصب و فعالیت رسمی و متعهدانه خود را مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری مشترینا و ... آغاز نمایند.

_بدیهی است که فعالیت کلیه اصناف فوق الذکر تحت نظارت و کنترل مستمر ستاد بحران کرونا شهرستان بوده و هرگونه تخلف و عدم اجرای تعهدات منجر به برخورد قانونی ، پلمپ اصناف و اخذ جریمه سنگین خواهد شد.

_در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و صبوریت شهروندان و صاحبان کسب و کار ، تقاضا می شود با اجرای صحیح دستورالعمل فوق در بازگشت نشاط و شادی به جامعه و شکست کرونا یاریگرمان باشید.

#به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم.

تنظیم بازار-اصناف

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید